Restaurace Budvarka - Neprakta klub

sas

Restaurace "BUDVARKA" Most


Patří již jedenáctým rokem mezi tradiční restaurace, jejíž návštěvu byste si v Mostě neměli nechat ujít.Najdete nás v ulici Zd. Fibicha pod Neprakta klubem.

Obdivovatelé tradičního stylu určitě ocení interiér restaurace s historickými artefakty, s přírodním materiálem a staročeskou výzdobou, ale především dobré lidi, dobré jídlo a dobré pití. Tohoto si u nás můžete užívat plnými doušky. Široká nabídka minutkové kuchyně, ale především speciality, kterými je naše kuchyně vyhlášená, uspokojí i ty nejnáročnější jedlíky. Pečené koleno, vepřová žebírka či pikantní křidélka a další pokrmy, které najdete jen u nás. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů tradičního piva Budvar.

A protože v každé pořádné "hospodě" má být hodně veselo, můžete se těšit na večery s možností sledování sportovních nebo hudebních přenosů ve špičkové kvalitě. Pro dobrou zábavu jsou k dispozici dva kulečníkové stoly a šipky. Samozřejmostí je klimatizace celého prostoru. Dále je pro všechny "milovníky čerstvého vzduchu" připraveno posezení na naší letní terase s kapacitou 40 hostů.

Restaurace disponuje kapacitou 150 míst v interiéru a dalších 40 míst je možno využít na naší sezónní terase. Pokud se budete chtít o krásy "Budvarky" dělit jen v uzavřené společnosti, stačí zavolat a rezervovat si místa. Váš večírek s přáteli nebo rodinná oslava je pro nás milou povinností, Vaše spokojenost je pro nás výzvou.

A pokud chcete vědět, jestli vše co tu píšeme je pravdou, najděte k nám cestu.

 

Rezervace na tel. číslech: 606642406,  602791587 nebo na emailu:   restauracevoko@seznam.cz

 

V restauraci akceptujeme stravenky: Cheque Déjeuner


 

Otevírací doba:

Ne - Čt   11:00 - 24:00

Pá - So   11:00 - 01:00

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Restaurace "Budvarka"

Zd. Fibicha 2832 (suterén Neprakta klubu)

434 01 Most

 


Zvětšit mapu