Restaurace Neprakta

sas

Restaurace Neprakta

V přůběhu měsíce března 2020 pro veřejnost nově otevíráme restauraci Neprakta, o přesném termínu budeme ještě informovat. Návštěvu naší nově otevřené restaurace by jste si neměli určitě nechat ujít. Najdete nás v ulici Zdeňka Fibicha pod Neprakta klubem.

 

Obdivovatelé tradičního stylu určitě ocení interiér restaurace s historickými artefakty, s přírodním materiálem a staročeskou výzdobou, ale především dobré lidi, dobré jídlo a dobré pití. Tohoto si u nás můžete užívat plnými doušky. Široká nabídka z klasické české kuchně v nejvyšší kvalitě, ale především speciality, uspokojí i ty nejnáročnější jedlíky. Pečené koleno, vepřová žebírka či pikantní křidélka a další pokrmy, které najdete jen u nás. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů a pro milovníky piva budeme čepovat plzeňský ležák, Gambrinus 12, Staropramen 10 a Staropramen 12.

 

A protože v každé pořádné "hospodě" má být hodně veselo, můžete se těšit na večery s možností sledování sportovních nebo hudebních přenosů ve špičkové kvalitě. Pro dobrou zábavu jsou k dispozici dva kulečníkové stoly a šipky. Samozřejmostí je klimatizace celého prostoru.

 

Restaurace disponuje kapacitou 150 míst v interiéru a dalších 40 míst je možno využít na naší sezónní terase. Pokud se budete chtít o krásy "Restaurace Neprakta" dělit jen v uzavřené společnosti, stačí zavolat a rezervovat si místa. Váš večírek s přáteli nebo rodinná oslava je pro nás milou povinností, Vaše spokojenost je pro nás výzvou.

 

A pokud chcete vědět, jestli vše co tu píšeme je pravdou, najděte k nám cestu.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.