Sport bar Budvar

sport bar

Sportbar „BUDVAR“

Restaurace se nachází v centru města ve sklepních prostorách Business centra a již pět let hostí své návštěvníky veškerým svým komfortem,výbornou kuchyní a příjemným personálem.

 

Interiér restaurace je zaměřen na sportovní tématiku, což zvýrazňují humorné nástěnné malby ze sportovního prostředí a spousta doplňků, počínaje hokejovými dresy a konče televizory s každodenním vysíláním sportovních a hudebních kanálů v té nejvyšší kvalitě. Samozřejmostí je kvalitní odvětrání prostor a instalované klimatizační jednotky, které Vám zpříjemní posezení v horkých letních měsících. Součástí restaurace je také kulečníkový stůl.

 

Restaurace v současnosti nabízí širokou škálu minutkových jídel a ve všední dny jsou součástí nabídky hotová jídla, která jsou podávána od 11:00 do 14:00 a vždy je možnost výběru ze tří druhů jídel.

 

Restaurace disponuje kapacitou 100 míst v interiéru a dalších 20 míst je možno využít na naší sezónní terase. Pokud se budete chtít bavit pouze v uzavřené společnosti, stačí zavolat a rezervovat si místa. Váš večírek s přáteli nebo rodinná oslava je pro nás milou povinností, Vaše spokojenost je pro nás výzvou.

 

Novinkou je pořádání pravidelných večerů s živou hudbou, kterou zajišťuje kapela 3D. Aktuální program vystoupení je možné najít na facebookovém profilu skupiny.

 

V restauraci akceptujeme stravenky: Cheque Déjeuner,Sodexo

 

Rezervace tel. číslo 417 633 219

 

Otevírací doba:

Ne - Čt   11:00 - 24:00

Pá - So   11:00 - 01:00

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Sportbar „Budvar“

Budovatelů 2957 (suterén Business centra)

434 01 Most

 


Zvětšit mapu